• Erasmus+ projekt "4Steps4Helth"

• 2.-6. mai 2022 Eestis

• 🇪🇪🇧🇪🇩🇪🇮🇹

2.-7. mai 2022 leidis aset Erasmus+ projekti 4Steps4Health partnerkoolide kohtumine Eestis.

Kohtumise fookuses oli loovus. Osalejatel oli võimalus tegeleda loominguliste tegevustega ning läbi selle suurendati teadlikkust tervislikest eluviisidest. Saadud kogemused tugevdasid kultuuridevahelisi sidemeid ning sõprussuhteid.

Projekti viimane kohtumine leiab aset Siegenis Saksamaal novembris ning sakslaste teema on tervislik toitumine.

Kohtumisel osalesid: lisaks Belgias ja Itaalias osalenutele Pille-Riin Kruus (S3), Birgit Jaansalu (S3), Karlis Bollverk (T1), Berit Täpsi (T1), Katri Rüüson (T1), Reti Lisett Rebel (S2); õpetajatest Hele Israel, Hels Kure, Reelika Laes, Raigo Saariste, Erika Šefer-Müller, Kustas Põldoja, Eve Mikson.