• Erasmus+ projekt "4Steps4Helth"

• 15.-20. november 2021 Belgias

• 🇪🇪🇧🇪🇩🇪🇮🇹

✈️ 15. -20.11 osalesid Rapla Gümnaasiumi õpetajad ja õpilased Belgias Turnhoutis toimunud Erasmus+ projektis 4Steps4Helth.

Erasmus+ koolidevahelise strateegilise koostöö raames osaletakse projektis 4Steps4Helth, mille eesmärk on harida õpilasi terviseteemadel. Projekt võimaldab õpilastel mõtiskleda olemasolevate käitumismustrite üle ja teadvustada tervisliku toitumise ja aktiivse elustiili tähtsust.

Lisaks Eestile osalevad projektis järgmised koolid: Sporten Handelsschool Turnhout (Belgia), Berufkolleg Allgemeingewerbe, Hauswirtschaft und Sozialpädagogik des Kreises Siegen-Wittgenstein (Saksamaa) ja Istituto Istruzione Superiore Santorre di Santarosa (Itaalia).

Kohtumisel osalesid: õp. Hele Israel, õp. Hels Kure, Maret Metsaäär (P2), Romi-Liis Poobus (P3), Mirgit Nõmmsalu (P3), Hailely Vinter (P3), Leif-Olaf Lokk (P3), Agur Münter (S2).