• Õpilasuurimuse / praktilise töö ning koolieksami korraldus

• Info uuendatud 4.10.2022

Koolieksam toimub 15. juunil 2023. a

Koolieksam on gümnaasiumi lõpus korraldatav suuline eksam, mis tugineb läbitud inimeseõpetuse (perekonnaõpetuse) kursusele, karjääriõpetusalasele loengukursusele ja silmaringikursusele.

Inimeseõpetuse kursuse läbib õpilane Primas.

Tertias, Secundas ja Primas õppides on õpilane kuulanud vähemalt 15 loengut ja koostanud nende kohta lühianalüüsid, mis on koondatud õpimappi.

Silmaringikursuse läbib õpilane Primas õppides. Kursusel loetakse erinevatest valdkondadest pärit tekste, vaadatakse videoid, vastatakse küsimustele, analüüsitakse probleeme ja arutletakse loetud teemadel. Loetud tekstid on koondatud õpimappi.

Koolieksam viiakse läbi vastavalt direktori kinnitatud Rapla Gümnaasiumi koolieksami korraldusele.

Koolieksami korraldust koordineerib ja õppijatele jagab infot õppejuht.

• Rapla Gümnaasiumi koolieksami korralduse leiad ka Stuudiumist

Tera ► TEAVE õppijatele ja lapsevanematele ► Juhendid