• Keskhariduseta täiskasvanud tagasi koolipingis

• Töörühma koosolek

• 28.03.2019 09:44
            • 26. veebruaril toimunud töörühma koosolekul oli fookuses mittsestatsionaarse õppe õppekava ja õppekorraldus, gümnaasiumiks ettevalmistav kursus, e-õpe, õpetajate värbamine, meediaplaan.
            • Töörühm tutvus mittestatsionaarse õppe õppekorralduse projektiga, mille alusel hakkab toimuma õpe. Lepiti kokku, et õppeaasta koosneb õppenädalatest ja vahenädalatest ning õppenädalas on 2 juhendatud õppepäeva koolis + 1 veebiseminari päev. Vahenädalate eesmärk on teha kokkuvõte õpitust ning võimalus sooritada järeltöid, arvestusi. Õppeaastas toimuvad korralised vaheajad.

Gümnaasiumiks ettevalmistav kursus koosneb 3 erineva sisuga kursusest: 1. kursuse eesmärk on tutvustada õppekorraldust, IKT koolitöödes, tutvumine grupikaaslastega, vajadusel saada õppenõustamist; 2. kursuse eesmärk on põhiainete õpioskuste meelde tuletamine ning eelteadmiste kindlaks tegemine; 3. kursus keskendub õppe- ja karjäärinõustamisele.

E-õpet arendame jooksvalt, suureks takistuseks on haridustehnoloogi puudumine.

Õpetajate värbamine - vaatame üle valmisoleku, mis anti kandideerides statsionaarsesse õppesse. Seejärel kaardistame vajadused.

Meediaplaani pakkumiste esitamise tähtaeg Rapla Gümnaasiumile oli 27. veebruar 2019. Otsustati, et hiljemalt 8. märtsil valitakse välja meediaplaani partner.

• Tegevuste loetelu