• Majutuse ja transpordi toetus

• Rapla Gümnaasiumi õppija saab taotleda majutust

RAPLA KÜLALISTEMAJAS

Majutuse soovi korral tuleb täita avalduse vorm. Kogu info ja kontaktid LEIAD SIIT ja SIIT.

KEHTNA KUTSEHARIDUSKESKUSE ÕPILASKODUS

Majutuse soovi korral pöörduda õpilaskodu kontaktidel. Kogu info LEIAD SIIT.

Vastavalt haridus- ja teadusministri käskkirjale hüvitatakse majutuskulud kuni 70 euro ulatuses ühes kuus õpilasele, kelle elukoha ja kooli vahelise edasi-tagasisõidu kestus ühistranspordiga on pikem kui poolteist tundi (90 minutit) päevas. Majutuskulusid ei hüvitata kooliga samas asulas elavale õpilasele või juhul, kui kool on sõlminud õpilaste majutamiseks lepingu teise kooli või majutusettevõttega ja õpilasele on õppeaasta alguseks tagatud õpilaskodu koht või majutus majutusettevõttes (erandeid võidakse põhjendatud juhtudel teha erivajadusega õpilasele).