• Õppima asumise teekond

• Kuidas toimub TERTIAsse õppima asumine?

• #1 Sisseastuja registreerib ennast sisseastumistestile
          •

Kõik Tertiasse astujad osalevad sisseastumistestil. Registreerimine sisseastumistestile toimub sisseastumiskeskkonna kaudu

• #2 Sisseastuja osaleb sisseastumistestil
          •

Sisseastumistest sisaldab matemaatika, eesti keele ja inglise keele õppeainete ülesandeid põhikooli õppekava ulatuses.

• #3 Sisseastuja osaleb sisseastumisvestlusel
          •

Otsuse vestlusele kutsumise kohta teeb vastuvõtukomisjon sisseastumistesti tulemuste ja klassitunnistuse põhjal ning teavitab sisseastujat sellest sisseastumiskeskkonna kaudu.

• #4 Sisseastujale edastatakse kutse õppima asumiseks
          •

Tuginedes sisseastumistesti ja -vestluse tulemusele ning hinnetelehel näidatud õppeedukusele, edastakse sisseastujale kutse õppima asumiseks Rapla Gümnaasiumisse.

• #5 Sisseastuja kinnitab oma soovi õppima asumiseks
          •

Sisseastuja võtab sissesastumiskeskkonnas õppima asumise kutse vastu.

• #6 Sisseastuja esitab sisseastumisdokumendid
          •

Pärast põhikooli lõpetamist esitab sisseastuja koos vanemaga sisseastumisdokumendid digitaalselt sisseastumiskeskkonna kaudu.

• Tutvu vastuvõtukorraga → SIIN

Tutvu õppima asumise ajakavaga → SIIN

Õppima asumist Rapla Gümnaasiumisse korraldab õppekorraldusjuht Mari Palu (mari.palu@rapla.edu.ee)